Zaposlitev @ SI SPLET

Razpisana delovna mesta:

1. Računalniški tehnik
    Možnost zaposlitve: določen čas, nedoločen čas, honorarno delo ali študentsko delo

Opis delovnega mesta
Iščemo visoko motiviranega sodelavca/ko za tehnično podporo programske opreme ESET.
Delo zajema vsakodnevno komunikacijo s strankami in poslovnimi partnerji, obiski pri partnerjih, tehnična in sistemska administracija.

Pričakujemo
- analitične, organizacijske in komunikacijske sposobnosti
- samoiniciativnost
- prilagodljivost-hitro prilagajanje spremembam
- samostojnost
- odprtost za novosti
- radovednost
- zanesljivost
- prepričljivost v komuniciranju
- prodornost
- timsko naravnanost
- administrativno-tehnična natančnost
- skrb za obstoječe stranke
- znanje operacijskega sistema MS Windows in paketa MS Office
- poznavanje TCP/IP, vlan, vpn omrežij
- dobrodošlo znanje SQL
- dobrodošlo znanje HTML, CSS, javascript, PHP
- znanje angleškega jezika
- vozniški izpit B-kategorije

Nudimo
- dinamično delo v mladem kolektivu
- odlične delovne pogoje
- stimulativno nagrajevanje
- možnost dokazovanja svojih sposobnosti
- možnost napredovanja in osebnega razvoja
- možnost dodatnega izobraževanje

Za prijavo na delovno mesto izplonite spodnji obrazec:

    moški ženski