Zaposlitev @ SI SPLET

Razpisana delovna mesta:

1. Prodajnik/prodajnica na terenu
    Možnost zaposlitve: določen čas, nedoločen čas, honorarno delo ali študentsko delo

Opis delovnega mesta
Iščemo visoko motiviranega sodelavca/ko za prodajno-administrativno delo na področju trženja programske opreme, delo s strankami in razvejano mrežo poslovnih partnerjev.
Delo zajema vsakodnevno komunikacijo s strankami in poslovnimi partnerji, obiski pri partnerjih, pisarniško delo ter komercialno administracijo.

Pričakujemo
- analitične, organizacijske in komunikacijske sposobnosti
- samoiniciativnost
- usmerjenost v prodajo
- prilagodljivost-hitro prilagajanje spremembam
- samostojnost
- odprtost za novosti
- radovednost
- pogajalska spretnost
- zanesljivost
- komunikativnost-hitro navezovanje stikov
- prepričljivost v komuniciranju
- prodornost
- timsko naravnanost
- administrativno natančnost
- doseganje zastavljenih prodajnih ciljev
- pridobivanje novih poslovnih partnerjev (B2B)
- skrb za obstoječe stranke
- poznavanje operacijskega sistema MS Windows in paketa MS Office
- vozniški izpit

Nudimo
- dinamično delo v mladem kolektivu
- odlične delovne pogoje
- stimulativno nagrajevanje
- možnost dokazovanja svojih sposobnosti
- možnost napredovanja in osebnega razvoja
- možnost dodatnega izobraževanje

Za prijavo na delovno mesto izplonite spodnji obrazec:

    moški ženski